2. Aerobilet Kampanyası

aerobilet.com‘a davet ettiğiniz her kişi için bonus paralar kazanın. Üstelik arkadaşınız da daveti kabul edip kayıt olduğunda 15TL kazansın.

Daveti kabul edip kayıt olan her arkadaşınız için 10TL bonus para hesabınıza eklensin!

Kampanya Katılım Koşulları
– Bu kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
– Arkadaşı sayesinde üye olan kişilerin Aerobilet cari hesabına 15 TL değerinde bonus puan yüklenecektir. 1 bonus puan 1 TL değerindedir.
– Halihazırda üyeliği olan ve arkadaşının üye olmasını sağlayan kullanıcılarımızın Aerobilet cari hesabına her bir yeni üyelik için 10TL tutarında bonus eklenecektir.
– Aerobilet sitesinden kazanılan bonus puanları sadece web sitesinden ürün almak için kullanılabilir. Kullanıcı hesabındaki bonus puanın para olarak kendisine iade edilmesini talep edemez.
– Aerobilet bonus puanları sadece bilet bedeli ödemek için kullanılabilir, bilet iade, iptal ve ceza işlemlerinden doğan ödemeler için kullanılamaz.
– Bir kişi, bir e-mail adresi ve bir cep telefonu üzerine kayıtlı tek bir kullanıcı olabilir. Mükerrer kayıtlar silinecektir.
– Aerobilet kampanya süresini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
– Kampanyaya katılan kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Not: Davetiye almak isteyenler; mail adreslerini İLETİŞİM kısmından mail atarak yada konu altına yorum yazarak alabilirler.

ORY
İstanbul / 29.02.2012 /22.32

 

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla