Yandex Affiliate Ortaklık Programı

Yandex… Gariptir ilk duyduğumuzda pek birşey ifade etmemişti insanlar için. Şimdilerde gerek reklamlarda olsun, gerek “Metrica” olsun bir çok özelliğiyle karşımızda… Ve son olarak yakınlarda “Yandex” affiliate ortaklık programı ile karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Belki bir söylenti ama hiç sanmıyorum. “Yandex Müzik”ten sonra “Yandex Reklam”ında çıkacağına eminim.

Yazı çok kısa olacak gibi görünüyor ve şuana kadar yazdığım en kısa yazı olacak fakat, Google’a karşı Yandex’i desteklemek Google’dan memnun olmadığım için değil, Google’ın artık Türkiye pazarına gereken önemi vermesini istediğim içindir. Merakla bekliyoruz “Yandex”.

Benzer Yazılar

Yorumlar

  • Can , 10 Şubat 2013 - 09:53

    Kesinlikle katılıyorum adsense tekelciliği sona ermeli artık

    Cevapla
  • iş fikirleri , 13 Haziran 2013 - 19:59

    evet merakla yandex reklam ortaklığını bekliyoruz çünkü googlenin rakibi olmadığı için istediği gibi çalıp oynuyor webmasterlar olarak adsense den çok mağdur oluyoruz en azından adsenseye rakip çıkarsa biz web masterlarada daha esnek davranmak zorunda kalırlar.

    Cevapla

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla