Yeni Bir Sosyal Medya’ya Giriş Dünyası: Sosyaraç

   

Hep söylenen bir şey var artık hayatımızda… “Sosyal Medya” denilen bu iki sözcük. “Görsel Medya” “Yazılı Medya” derken en son karşımıza bu çıktı. Kimi yazarlar “Sosyal Medya” nın daha etkin olacağını ve hatta olmaya başladığını söylüyorlar ki; bu doğru bir tespittir. Artık okadar çok hayatımıza her alanını işlemiştir ki farkında bile olamayabiliyoruz. Ve bunun için tüm kullanılan sosyal medya araçlarının tanıtıldığı, kullanımının nasıl olduğunu merak ediyorsanız;karşısınızda “Sosyaraç”

Sosyaraç; Türkiye’de “Sosyal Medya Araçları” üzerine bilgi, tecrübe, araştırma, uygulama ve yazarlarının konu hakkındaki bilgilerini takipçilere aktarmak üzerine kurulmuş bir sistemdir. En son gerçekten kaliteli bir “Sosyal Medya Aracı” olarak gösterilen Schemer‘i için yapılan araştırma gerçekten başarılı bir çalışmadır. Site, görüldüğü üzere tamamen kullanıcıya hizmet amaçlı açılmış ve gün geçtikçe gelişmektedir. Sağlam bir kadroya sahip olması, yazılan makaleler ve düzenden belli olmasıyla beraber ilerleyen günlerde adını “Sosyal Medya” için girilmesi önerilen en iyi siteler arasına gireceğini göreceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Sosyaraç’ı Ziyaret Etmek İçin: http://www.sosyarac.com
Sosyaraç Facebook: http://www.facebook.com/sosyarac

Onur Reha YILDIRIM
İstanbul / 12.02.2012 / 01.04

Not: PDF hali için TIKLAYINIZ!

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla